ThNR: Mosora Memorial Points Races s/b Bouledogue Tout Noir Per Field Start List

June 6, 2024

Registrations:

Field: Pro/1/2
Number First Name Last Name Team Cat
2 Jason Garner George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
11 Brian Haas 2
17 Tom Driver 606 Racing 2
22 Mark Whitmore 1
27 Robert Higgins George Garner Cyclery 2
34 Aram Bayzaee 2
49 Ian Wright 2
71 Jeremy Treister 2
72 Jeffrey Perkins 2
77 Mateusz Zalewski 2
83 Voytek Glinkowski Polish & Slavic FCU International Cycling Team 2
85 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2
104 Kevin Huang 2
115 Michael Lanyon 606 Racing 1
133 Zachary Slavens Northbrook Cycle Committee 2
149 Marcin Rudnik PL+US Cycling Team 1
158 Daniel Breuer 1
197 Christopher Witek 2
Field: Masters 40+
Number First Name Last Name Team Cat
2 Jason Garner George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
11 Brian Haas 2
17 Tom Driver 606 Racing 2
27 Robert Higgins George Garner Cyclery 2
34 Aram Bayzaee 2
42 Matthew Moran 3
71 Jeremy Treister 2
72 Jeffrey Perkins 2
83 Voytek Glinkowski Polish & Slavic FCU International Cycling Team 2
101 Jong Pak 3
115 Michael Lanyon 606 Racing 1
Field: W Pro/1/2/3
Number First Name Last Name Team Cat
5 Francine Haas Pact Cycling team 2
121 Tessa Johnson Half Acre Cycling 3
191 Jacqueline Wunrow PSIMET Racing 3
360 Morgan Stern 2
Field: Juniors 9 - 12
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
182 Eneko Ramos The Pony Shop 5
232 William Lawler The Pony Shop 5
Field: Cat 4
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
16 Spencer Melgreen Half Acre Cycling 4
24 Jean-Francois Tetu 4
35 Paul Zdon 4
41 Stephen Wunrow PSIMET Racing 4
68 julio martinez 4
79 Joseph Wilson Okay CC 4
105 Lucas Gutzwiller Okay CC 4
161 Rage Thomas Okay CC 4
199 Carl Boquist The Pony Shop 4
361 Seth DeBose 4
Field: Cat 3
Number First Name Last Name Team Cat
29 Thomas Kehrer 606 Racing 3
30 Timothy Ryan 3
42 Matthew Moran 3
101 Jong Pak 3
111 Jared Rogers 3
163 Daniel Corley Half Acre Cycling 3
192 Anthony Hoak 3
360 Morgan Stern 2
Field: W Cat 4/5
Number First Name Last Name Team Cat
82 katherine voght 5
108 Jessica Steed Half Acre Cycling 5
128 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
177 Leni Shelton 5
Field: Novice / Cat 5
Number First Name Last Name Team Cat
102 Richard Frueh 5
106 George Swinand The Pony Shop 5
358 Chase Parisi 5
359 Timothy Barrett 5
Field: Juniors 15 - 18
Number First Name Last Name Team Cat
106 George Swinand The Pony Shop 5
199 Carl Boquist The Pony Shop 4
358 Chase Parisi 5
Field: Juniors 13 - 14
Number First Name Last Name Team Cat
122 Apollo Friman 5
177 Leni Shelton 5