ThNR: Keirin Night s/b FSA Per Field Start List

May 23, 2024

Registrations:

Field: Pro/1/2
Number First Name Last Name Team Cat
2 Jason Garner George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
4 Jeffrey Whiteman George Garner Cyclery 1
11 Brian Haas 2
17 Tom Driver 606 Racing 2
22 Mark Whitmore 1
34 Aram Bayzaee 2
49 Ian Wright 2
52 Thomson Remo 1
58 Gregory Kick 3
71 Jeremy Treister 2
72 Jeffrey Perkins 2
85 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2
92 Jacob Cramer KLiCK Cycling 1
98 Logan Powers 2
104 Kevin Huang 2
115 Michael Lanyon 606 Racing 1
197 Christopher Witek 2
Field: Masters 50+
Number First Name Last Name Team Cat
2 Jason Garner George Garner Cyclery 1
11 Brian Haas 2
34 Aram Bayzaee 2
71 Jeremy Treister 2
118 Tim Elebaut 3
Field: Masters 40+
Number First Name Last Name Team Cat
3 Joshua Ryan 1
4 Jeffrey Whiteman George Garner Cyclery 1
17 Tom Driver 606 Racing 2
42 Matthew Moran 3
72 Jeffrey Perkins 2
101 Jong Pak 3
115 Michael Lanyon 606 Racing 1
Field: W Pro/1/2/3
Number First Name Last Name Team Cat
5 Francine Haas Pact Cycling team 2
32 Evelyn Williamson 606 Racing 1
114 Lisa Hilleren 3
191 Jacqueline Wunrow PSIMET Racing 3
Field: Novice / Cat 5
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
79 Joseph Wilson Okay CC 4
102 Richard Frueh 5
160 Matthew Maule 5
161 Rage Thomas Okay CC 4
999 Seth DeBose 4
Field: Juniors 9 - 12
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Field: Cat 4
Number First Name Last Name Team Cat
16 Spencer Melgreen Half Acre Cycling 4
35 Paul Zdon 4
36 Grant Wiersum 4
41 Stephen Wunrow PSIMET Racing 4
64 Stephen Feehery South Chicago Wheelmen 4
68 julio martinez 4
91 Jose Navarro Chicago United 4
105 Lucas Gutzwiller Okay CC 4
121 Tessa Johnson Half Acre Cycling 3
199 Carl Boquist The Pony Shop 4
212 Kurt Bentsen PSIMET Racing 4
Field: Cat 3
Number First Name Last Name Team Cat
30 Timothy Ryan 3
42 Matthew Moran 3
88 Darian Duchan Half Acre Cycling 3
101 Jong Pak 3
111 Jared Rogers 3
118 Tim Elebaut 3
165 Daniel Corley Half Acre Cycling 3
Field: W Cat 4/5
Number First Name Last Name Team Cat
82 katherine voght 5
108 Jessica Steed Half Acre Cycling 5
121 Tessa Johnson Half Acre Cycling 3
128 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
153 Jennifer Groen Half Acre Cycling 4
Field: Juniors 13 - 14
Number First Name Last Name Team Cat
122 Apollo Friman 5
177 Leni Shelton 5
Field: Juniors 15 - 18
Number First Name Last Name Team Cat
128 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
199 Carl Boquist The Pony Shop 4