ThNR: Keirin State Championships and Junior Invitational Points Race Per Field Start List

July 27, 2023

Registrations:

Field: Pro/1/2
Number First Name Last Name Team Cat
1 Jason Garner George Garner Cyclery 1
2 Jeffrey Whiteman George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
9 Joseph Proszowski 2
11 Brian Haas 2
12 Alex Bolotin Polish & Slavic FCU International Cycling Team 1
34 Aram Bayzaee 2
43 Jake Buescher 606 Racing 1
77 Mateusz Zalewski 2
83 Voytek Glinkowski Polish & Slavic FCU International Cycling Team 2
85 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2
92 Jacob Cramer KLiCK Cycling 1
133 Zachary Slavens Northbrook Cycle Committee 2
171 Mark Whitmore 1
197 Christopher Witek 2
Field: Masters 50+
Number First Name Last Name Team Cat
1 Jason Garner George Garner Cyclery 1
11 Brian Haas 2
34 Aram Bayzaee 2
83 Voytek Glinkowski Polish & Slavic FCU International Cycling Team 2
Field: Masters 40+
Number First Name Last Name Team Cat
2 Jeffrey Whiteman George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
42 Matthew Moran 3
101 Jong Pak 3
Field: Cat 3
Number First Name Last Name Team Cat
5 Francine Haas Pact Cycling team 2
30 Timothy Ryan 3
42 Matthew Moran 3
67 Mykyta Lupalo 3
98 Logan Powers 2
101 Jong Pak 3
111 Jared Rogers 3
Field: W Pro/1/2/3
Number First Name Last Name Team Cat
5 Francine Haas Pact Cycling team 2
323 Melanie Chiu 3
Field: Juniors 9 - 12
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 5
46 William West 5
129 Brooklyn Becker Kenosha Velosport Cycling 5
134 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
247 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
309 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
324 Eneko Ramos The Pony Shop 5
328 Bianca Howe The Pony Shop 5
Field: Novice / Cat 5
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 5
41 Stephen Wunrow PSIMET Racing 4
102 Richard Frueh 5
106 George Swinand The Pony Shop 5
166 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 5
Field: Juniors 13 - 14
Number First Name Last Name Team Cat
28 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
117 Anna Pearlman The Pony Shop 5
122 Apollo Friman 5
132 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
143 Theodore Hoks 5
147 Alex Schrauth The Pony Shop 4
213 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
326 Noah Boyewsky 5
Field: Cat 4
Number First Name Last Name Team Cat
33 Garret Hobbs 4
88 Darian Duchan Half Acre Cycling 3
105 Lucas Gutzwiller Okay CC 4
199 Carl Boquist The Pony Shop 4
308 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
Field: W Cat 4/5
Number First Name Last Name Team Cat
93 Ramona Kuna ABD Cycling Club 4
121 Tessa Johnson Half Acre Cycling 4
130 Jacqueline Wunrow PSIMET Racing 3
Field: Juniors 15 - 18
Number First Name Last Name Team Cat
98 Logan Powers 2
106 George Swinand The Pony Shop 5
128 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
199 Carl Boquist The Pony Shop 4
216 Kale Schrauth 5
218 Keegan Martin Kenosha Velosport Cycling 4
325 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4