ThNR: The Keirin s/b George Garner Cyclery Per Field Start List

Registrations:

Field: Pro/1/2
Number First Name Last Name Team Cat
1 Jason Garner George Garner Cyclery 1
2 Jeffrey Whiteman George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
9 Joseph Proszowski 2
11 Brian Haas 2
17 Tom Driver 606 Racing 2
34 Aram Bayzaee 2
43 Jake Buescher 606 Racing 1
50 Valerie Brostrom Bouledogue Tout Noir 1
77 Mateusz Zalewski 2
83 Voytek Glinkowski Polish & Slavic FCU International Cycling Team 2
85 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2
92 Jacob Cramer KLiCK Cycling 1
133 Zachary Slavens Northbrook Cycle Committee 2
171 Mark Whitmore 1
186 Michael Baldus 606 Racing 2
197 Christopher Witek 2
Field: Masters 50+
Number First Name Last Name Team Cat
1 Jason Garner George Garner Cyclery 1
11 Brian Haas 2
34 Aram Bayzaee 2
Field: Masters 40+
Number First Name Last Name Team Cat
2 Jeffrey Whiteman George Garner Cyclery 1
3 Joshua Ryan 1
17 Tom Driver 606 Racing 2
42 Matthew Moran Northbrook Cycle Committee 3
50 Valerie Brostrom Bouledogue Tout Noir 1
72 Jeffrey Perkins 3
101 Jong Pak 3
Field: Cat 3
Number First Name Last Name Team Cat
5 Francine Haas Pact Cycling team 2
42 Matthew Moran Northbrook Cycle Committee 3
49 Ian Wright 2
67 Mykyta Lupalo 3
72 Jeffrey Perkins 3
101 Jong Pak 3
104 Kevin Huang 2
111 Jared Rogers 3
131 James Fattaleh KLiCK Cycling 3
141 Angela Rochester Pact Cycling team 2
Field: W Pro/1/2/3
Number First Name Last Name Team Cat
5 Francine Haas Pact Cycling team 2
Field: Cat 4
Number First Name Last Name Team Cat
6 William Danay Half Acre Cycling 3
33 Garret Hobbs 4
53 Eric Stuck 4
88 Darian Duchan Half Acre Cycling 3
121 Tessa Johnson Half Acre Cycling 4
127 Thomas Martin Half Acre Cycling 4
135 Wayne Sletten xXx Racing 4
151 Jordan Nelson Okay CC 4
306 Jorden Long 4
Field: Juniors 9 - 12
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 5
46 William West 5
180 Jonathan Knuth The Pony Shop 5
247 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
307 Bianca Howe The Pony Shop 5
Field: Novice / Cat 5
Number First Name Last Name Team Cat
14 Oscar Garner George Garner Cyclery 5
28 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
36 Grant Wiersum 4
102 Richard Frueh 5
105 Lucas Gutzwiller Okay CC 4
117 Anna Pearlman The Pony Shop 5
198 Andrzej Brzoznowski Half Acre Cycling 5
213 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
226 Gustavo Gutierrez 4
Field: Juniors 13 - 14
Number First Name Last Name Team Cat
28 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
117 Anna Pearlman The Pony Shop 5
213 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
305 Alex Schrauth The Pony Shop 4
Field: Juniors 15 - 18
Number First Name Last Name Team Cat
74 Andrew Curtis PSIMET Racing 5
216 Kale Schrauth 5
226 Gustavo Gutierrez 4
Field: W Cat 4/5
Number First Name Last Name Team Cat
117 Anna Pearlman The Pony Shop 5
117 Anna Pearlman The Pony Shop 5